System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3110

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do HP 3110

Zalety

CISS do HP 3110 to niezawodna konstrukcja która przede wszystkim znacznie obniży twoje zatraty na druk i sprawi, że ten proces stanie się bardzo przyjemnym. Zaoszczędzanie wyniesie nawet 90%, to głównie zależny od atramentu który dla siebie wybierzesz, różnią się atramenty za pomocą jakości i ceny, również możesz wybrać wielkość pojemności z atramentem. Urządzenie niesamowicie sprawdza się w domu i biurze. Jeżeli wybierzesz urządzenie dla druku w domu, to możesz być pewny, że z instrumentu będą mogły korzystać nawet dzieci, a dla tego, że system jest bardzo stabilny i hermetyczny nie musisz się bać że dzieciaki rozleją atrament i zrobią bałagan. W biurze urządzenie wygra przede wszystkim tym, że zaoszczędza czas, który bywa bardzo ważny. Zapomnisz o ciągłym wymienianiu kartridże. Jednej pojemności z tuszem wystarcza na ponad 2000 kopij. Będziesz bardzo zaskoczony jakością druku, iż ona wcale nie odstępuje od tej, którą dostajesz od standardowych wkładów.

Zostać właścicielem urządzenia możesz już teraz, nawet jak znajdujesz się w najbardziej oddalonych zakątkach Polski. Złóż zamówienie w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Wygląd

System składa się z trzech malutkich części: pojemników, wężyków i chipów.

Sposób działanie

Instrument jest hermetyczny, co stwarza ciśnienie, które pomaga transmitować atrament z pojemników przez rureczki do głowicy drukującej.

Ilość kolorów w CISS do HP 3110
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3110:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj