System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP 3108

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Atrament jest stale dodawany ze zbiorników atramentu do kartridże podczas procesu drukowania, a następnie przechodzi przez głowicę drukującą na papier lub inny materiał wykorzystywany dla druku. System wypełnia bezbłędny druk nie tylko na papierze ale i na płytach i innych materiałach do druku.

Jak wygląda

CISS do HP 3108 składa się z trzech małych części: zbiorników z atramentem każdego koloru, rurki silikonowej i kartridże z czipami. Urządzenie nie potrzebuje dużo miejsca.

Zalety

Dzięki temu systemowi nigdy nie będziesz musiał ponownie kupować wkłady, przez co zmożesz zaoszczędzić ogromne sumy pieniędzy. CISS obniży twoje zatraty na druk nawet do 90%. Kiedy atrament znajduje się na minimalnym poziomie, zmożesz uzupełnić go po prostu dolewając do zbiornika. A ponieważ atrament jest wstępnie wypełniony nie ma bałaganu przy wypełnieniu zbiorników. Instalacja sprzętu jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu, dla tego zmożesz wykonać ją sam.

Urządzenie można zamówić już i teraz w Wrocławiu, Lublinie, Warszawie, Krakowie, Toruniu, Rzeszowie i innych miastach w Polsce. Zamów system w sklepie internetowym INKSYSTEM i już od dziś zaoszczędzaj ogromne sumy pieniądze.

Ilość kolorów w CISS do HP 3108
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP 3108:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj