Artykuły
 • Czy naprawdę Epson troszczy się o nas? Nie tak dawno temu firma Epson rozpoczęła produkcję drukarek Ink Tak z powiększonym pojemnikiem dla atramentu. Brzmi obiecująco i chcę się powiedzieć coś w stylu: "Chcę to juz teraz". Lecz tę drukarkę będzie trudno dostać, i teraz wyjaśnimy dlaczego.
 • Matrycowe tickery dla Twittera W ten czas jak Twitter w mgnieniu oka zyskuje popularność, ci, którzy mają obsesję na punkcie technologii tworzą urządzenia dla sprawdzania oraz wydruku tweetów. Takie urządzenie jest modyfikacją starej igłowej drukarki, przekształconej w "twitdrukarkę".
 • Latające dziecko Bardzo często można znaleźć entuzjastycznych rodziców, którzy non-stop fotografują swoje dzieci, ale czasami wyniki fotosesji są szokujące, zwłąszcza, jeśli nie widzieliśmy samego procesu fotografowania.

System Stałego Zasilania Atramentem ( CISS do HP )

Schowaj Pokaż
  Według ceny:

  System stałego zasilania tuszem HP

  CISS do HP to system stałego zasilania atramentem do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Hewlett Packard. W tym rozdziale znajduje się lista dostępnych do sprzedaży modeli systemów CISS do HP, które przedstawione są na rynku urządzeń drukujących. Numery oryginalnych kartridży wskazane są na stronie każdego towaru.

  U nas możecie kupić CISS do HP Photosmart jedynie naciskając przycisk "kupić" oraz wpisując Państwa dane kontaktowe. Sprzedaż CISS do HP także prowadzi się bezpośrednio w każdym oddziale firmy INKSYSTEM w Polsce.

  Spełniamy dostawę do miast: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Opole, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Włocławek, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Jastrzębie Zdrój, Gdańsk, Szczecin, Częstochowa, Radom, Bytom, Olsztyn, Dąbrowa Górnicza, Płock, Zielona Góra, Tarnów, Słupsk, Jaworzno oraz do mniejszych miejscowości.