( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson TX550W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson tx550w

Wygląd urządzenia

Niestety wygląd zewnętrzny tego modelu nie jest najbardziej atrakcyjny, ale go można zrobić całkowicie niewidocznym, ponieważ system praktycznie nie zajmuje miejsca.

Jak działa CISS do Epson tx550w

Model prawidłowo zastępuje zwykłe kartridże do drukujących urządzeń.W czasie druku farba przechodzi z zewnętrznych zbiorników w kartridże, a później przez znany wszystkim proces wydruku dostaje się na materiał przeznaczony dla drukowania. System niesamowicie wytrwały i wykonuje swoje zadanie beż żadnych zarzutów czy błędów, przy jednym podejściu pozwala wywołać ponad 2000 kolorowych zdjęć lub/i obrazków.

Zalety które posiada system

Od chwili posiadania urządzenia zmożesz zapomnieć o dużych zatratach na wydruk. Urządzenie poszerzy twoje zaoszczędzenia nawet do 85-90%,obniżenie będzie zależało od tuszu który będziesz wolał kupić, gdyż wybór farby można odróżnić za pomocą ceny i jakości. Często zastępowanie zwykłych wkładów chwile trwa, ponieważ musisz je najpierw kupić i dopiero później zainstalować, z tym sprzętem zapomnisz o tym i mamy na to trzy dowody. Pierwszy - kiedy kończy się farba trzeba porostu dolać ją do zbiornika, co wcale nie odbiera dużo czasu. Drugi - kiedy kończy się jedna farba,drukujące urządzenie będzie nadal działać i nie ma konieczności zmieniać całość. No i w reszcie trzeci powód - kontenery mieszczą w sobie widocznie więcej farby od zwykłych kartridże

Zostań szczęśliwym posiadaczem tego systemu, złóż swoje zamówienie w sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX550W
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX550W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj