( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson TX409

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Sposób działania

Pierwotnie tusz znajduje się w pojemnikach, dla tego żeby tusz trafił na papier musi odbyć się kilka małych procesów, w których bierze udział CISS. Przez cienkie rurki tusz przechodzi do kartridże i tym samym zasila drukarkę w tusz, nie obchodzi się tu bez ciśnienia, które pojawia się przez to, że system jest hermetycznie zamknięty.

Wygląd

Urządzenie składa się z czterech niedużych zbiorniczków połączonych między sobą w formę podobną do konusa, co daje systemowi stabilność i przestrzega przed przewracaniem się. Do każdego z pojemniczków są podłączone wężyki, które łączą je z wkładami. Urządzenie nie będzie zajmować dużo miejsca i również nie będzie przeszkadzać.

Główne Zalety

CISS do Epson tx409 jest bardzo łatwy w obsłudze i instalacji, nie musisz rezerwować dużo czasu żeby zainstalować system. W kompletacji znajdziesz instrukcje, która pomoże ci samodzielnie wykonać instalacje. System nie zmienia instalacje drukarki, dla tego w każdym momencie zmożesz powrócić do zwykłych wkładów, chociaż raczej to się nie stanie. Narzędzie znacznie obniży twoje wydatki na druk, ponieważ tusz w buteleczkach jest o wiele tańszy od tuszu w kartridżach. Zaoszczędzisz również i czas. CISS w żaden sposób nie zepsuje jakości wydruku, a nawet polepszy ją.

Zamówić CISS możesz już w tej chwili w internetowym sklepie INKSYSTEM.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX409
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX409:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj