( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson TX400

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson tx400

Zalety

CISS - to alternatywa wysokiej jakości dla zwykłych wkładów do drukarki. Zadanie tego sprzętu zabezpieczyć tani, ale przede wszystkim jakościowy druk.Wystarczy tylko kilka minut żeby zamówić to urządzenie w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM i zaoszczędzać już w najbliższej przyszłości. Drukowanie z CISS do Epson tx400 oznacza obniżenie wydatków na druk nawet do 20-30 razy. Urządzenie bardzo wygodne w obsłudze, dla tego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Objętość druku wynosi kilka tysiące kopij. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ system nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia. CISS jest bardzo łatwy w obsłudze i instalacji, nie musisz rezerwować dużo czasu żeby zainstalować urządzenie. W komplecie z urządzeniem znajdziesz instrukcje, która pomoże ci samodzielnie wykonać instalacje.

Jak działa

Początkowo atrament znajduje się w małych pojemniczkach, dla tego żeby atrament okazał się na papierze musi odbyć się kilka krótkich procesów, które wykonuje system. Przez cienkie wężyki atrament przechodzi do wkładów i tym samym zasila drukarkę w farbę, w tym wszystkim również bierze udział ciśnienie, które pojawia się przez to, że system jest hermetyczny.

Jak wygląda

Cztery małe pojemniczki z tuszami ustawione w konus. System jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu. Urządzenie nie będzie zajmować dużo miejsca i również nie będzie przeszkadzać.

Ilość kolorów w CISS do Epson TX400
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX400:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj