( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson TX210

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson tx210

Jak wygląda

Cztery małe pojemniczki z tuszami ustawione w konus. System jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu. Ten model nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki konusowatej formie nie przewraca się, a nawet jakby tak się zdarzyło, to nie ma o co się bać, ponieważ pojemniczki hermetycznie zamknięte, co nie pozwala przeciekaniu tuszu. Jak działa

Przez cienką rureczkę atrament zostaje transmitowany do główki drukarki. Każdy atramet znajduje się w innym kontenerze i ma swóją osobną rureczkę. W procesie druku nowe przepływy atramenty zamieniają puste miejsca w których wcześniej już był wykorzystany atrament.

Zalety

Przez ten sprzęt już nigdy nie będziesz mieć potrzeby kupować wkłady do drukarki i właśnie to da ci możliwość zaoszczędzić potężną ilość środków. System zmniejszy zatraty na wydruk nawet do 85-90%. Instalacja sprzętu nie zajmuje dużo czasu i jest niebywale prosta, dla tego zmożesz zrobić ją w domu. Jak kończy się atrament możesz go z łatwością dolać do pojemniczka, ten proces jest również dziecinnie prosty i nie stwarza żadnego bałaganu. Urządzenie pozwala na wywołanie kilka tysięcy kopij za jednym podejściem.

Urządzenie można zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX210
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX210:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj