( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson TX209

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson tx209

Wygląd zewnętrzny

System jest bardzo mały i nie potrzebuje bardzo dużo miejsca. Towar składa się z trzech niewielkich części: zbiorników na tusz, rurek, czipów. Niestety wygląd nie należy do najbardziej estetycznych, ale przez to że urządzenie jest bardzo małe możesz go schować za drukarką.

Jak działa

Urządzenie prawidłowo wykonuje swoje zadanie, którym jest przelewanie atramentu z rezerwuarów do drukującej głowicy, żeby drukarka mogła z łatwością przekazać atrament na materiał do druku. W tym procesie ważną role odgrywa hermetyzacja produktu, dla tego że właśnie ona stwarza ciśnienie, które jest ważne w przelewaniu atramentu. Na dodatek za jednym dolewaniem tuszu użytkownik może wydrukować ponad 2000 stron z kolorowymi obrazkami i nieobliczalną ilość kartek zwykłego tekstu.

Zalety

Sprzęt posiada bardzo duży szereg zalet. Dzięki CISS do Epson tx209 masz możliwość zaoszczędzić duże sumy pieniądze, zaoszczędzisz również czas. Wydruk wychodzi takiej samej jakości co ze zwykłymi wkładamy tylko cena kilkakrotnie maleje. Obsługa akcesorium jest dziecinnie prosta i łatwa. System jest hermetyczny co nie pozwala rozlaniu się tuszu

CISS możesz zamówić w internetowym sklepie INKSYSTEM nie wstając z swojego bardzo wygodnego miejsca. Sklepy INKSYSTEM udowodniły jakość swoich towarów tysiącom klientów w różnych krajach świata.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX209
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX209:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj