( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson TX100

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa system

Pierwotnie tusz znajduje się w pojemnikach i dla rozpoczęcia procesu druku powinien być przekazywany do drukarki. W przekazywaniu tuszu do drukarki biorą udział cienkie rury i czipy, również nie obchodzi się tu bez ciśnienia, które pojawia się przez to, że instrument jest hermetyczny i wcale nie przepuszcza powietrza.

Wygląd

Wygląd CISS do Epson tx100 nie należy do najbardziej atrakcyjnych, ale to nie powinno przeszkadzać, ponieważ instrument jest malutki, dla tego nie będzie rzucać się w oczy. Urządzenie składa się z czterech zbiorników, które połączone w formę podobną do konusa. Do zbiorników podłączone cienkie rury, które łącza je z czipami.

Zalety

Główną zaletą o której trzeba wspomnieć jest ogromne zaoszczędzanie. Przede wszystkim zaoszczędzisz duże ilości pieniądze. Druk z tym systemem obniży twoje wydatki na druk nawet do 85-90%. Zaoszczędzisz również czas, ponieważ nie będziesz musiał za każdym razem wymieniać wkłady, jak zakończy się tusz, go trzeba tylko dolać do potrzebnego zbiornika, co zajamie maksymalnie 5 minut. Zbiorniki mieszczą znacznie więcej tuszu od zwykłych wkładów, co pozwala na druk znacznej ilości tekstu, obrazków, zdjęć, etc. System pozwala drukować nie tylko na papierze, ale również na na płytach i innych materiałach. Urządzenie jest łatwe w instalacji, a sama instalacja zajmuje nie więcej czym 20 minut.

Zamów system już teraz w internetowym sklepie INKSYSTEM i zaoszczędzaj w domu lub w biurze.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX100
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX100:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj