( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson T20

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson t20

Jak działa

Urządzenie bezbłędnie drukuje jak i na papierze tak i innych materiałach przeznaczonych dla druku.Tusz jest stale transmitowany ze zbiorników do wkładów podczas procesu druku, a później transmituje się przez głowicę drukarki na materiał, który jest wykorzystany dla druku.

Jak wygląda

System nie zajmuje dużo miejsca, właśnie dla tego może być umieszczony w każdym zakątku obok drukarki.CISS do Epson t20 składa się z podstawowych trzech części: kartridże z czipami, wężyka silikonowego i zbiorników z tuszem każdego koloru.

Zalety

Przez ten system już nie będziesz musiał kupować kartridże i zmożesz zaoszczędzić ogromne ilości pieniędzy. Urządzenie obniży twoje zatraty na druk nawet trzydziestokrotnie. Kiedy tusz znajduje się na najniższym poziomie, po prostu dolejesz go do kontenera. A ponieważ tusz jest wstępnie zapełniony nie ma bałaganu jak wypełniasz zbiorniki. Instalowanie systemu jest bajecznie proste i nie potrzebuje dużo czasu.

CISS możesz zamówić już teraz w Gdynie, Lublinie, Opolu, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Częstochowie i w innych miastach i miasteczkach w całej Polsce. Zamów ten sprzęt w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM i zacznij zaoszczędzaj potężne sumy pieniądze.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson T20
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson T20:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj