( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus TX109

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson tx109

Urządzenie i jego Zalety

CISS do Epson tx109 posiada niezliczony szereg zalet, możemy przez kilka godzin wymieniać Zalety, ale wiemy, że nie posiadasz tyle czasu, żeby to wszystko przeczytać, dla tego wspomnimy tylko o najważniejszych. System CISS to przede wszystkim niesamowite zaoszczędzenie pieniądze i czasu. Z tym sprzętem wartość wydruku obniży się nawet trzydziestokrotnie. Już więcej nie będziesz musiał ciągle wymieniać kartridże, wystarczy tylko dolać potrzebny tusz do jednego z zbiorników. Pojemność zbiorników CISS jest o wiele większa od standardowych kartridże. Za jednym dolewaniem zmożesz wydrukować ponad dwa tysiące kopij.

Ważną zaletą jest to, że urządzenie można zamówić z każdego miejsca w Polsce w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak działa

Główny cel urządzenia to dostarczanie atramentu do drukującej głowicy, właśnie dla tego w trakcie działania system ciągle przekazuje tusz znajdujący się w pojemnikach, przez wężyki do główki. Kiedy atrament dostaje się do główki drukarka zaczyna wykonywać swoje zwykłe zadanie. W tym procesie bardzo ważną role odgrywa hermetyzacja urządzenia, ponieważ to stwarza ciśnienie, które pomaga transmitować tusz.

Wygląd

Wygląd systemu nie należy do bardzo przyciągających, ale ten malutki drobiazg nie powinny stwarzać dużo problemów, rozmiar urządzenia jest drobniutki, dla tego można go schować za drukującym instrumentem.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus TX109
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus TX109:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj