( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus TX106

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson tx106

Jak działa

Działanie sprzętu jest bardzo proste i będzie zrozumiałe nawet dla przedszkolaka. W trakcie dziekania za pomocą rur farby są transmitowane z pojemników do wkładów .

Jak wygląda

System składa się z czterech małych pojemników, które są połączone miedzy sobą. Do pojemników podłączone nieduże rury, które łączą pojemniki z wkładami.

Zalety

Druk atramentowy na bardzo wysokim poziomie zmożesz uzyskać tylko za pomocą CISS do Epson tx106. Ten system prawidłowo zamienia oryginalne wkłady do drukarek. Druk będzie takiej samej lub nawet wyższej jakości jak z zwykłymi kartridżami do drukarek tylko koszt eksploatacji kilkakrotnie zmniejszy się. Posiadacz zmoże drukować , obrazki, zdjęcia, teksty i wykresy przy czym całkiem nie zastanawiać się nad ceną wkładów.Dodatkowo przy jednym uzupełnianiu farby eksploatator będzie mógł wydrukować więcej czym 2000 stron z obrazkami oraz nieobliczalną ilość stron zwykłego tekstu.Urządzenie posiada na tyle łatwą obsługe, że można z niego korzystać w biurze. Jak zainstalujesz ten sprzęt pracownicy przestaną ciągle narzekać że tusz kończy się bardzo szybko.Urządzenie też bardzo dobrze sprawdzi się w twoim domu, a korzystać z niego będą mogły nawet twoje dzieci. Instrument jest bardzo stabilny dla tego jak masz psa, kota, czy inne zwierzątko nie musisz martwić się, że ulubieńcy przewrócą akcesorium i rozleją farbę, w razie jakby tak się zdarzyło, to konstrukcja jest hermetyczna, co nie pozwala przeciekaniu tuszu. Jakość druku z CISS jest na tyle wysoka, że praktycznie nie ma jak odróżnić dokumenty wydrukowane z systemem CISS od dokumentów wydrukowanych z pomocą standardowych wkładów. Zostań właścicielem tego sprzętu już teraz, zamów go w sklepie INKSYSTEM. Pamiętaj! Posiadając ten sprzęt uzyskasz dużo nowych możliwości, ale przede wszystkim zaoszczędzisz dożo pieniądze i czasu.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus TX106
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus TX106:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj