( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus T27

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson t27

Jak wygląda CISS do Epson t27

Sprzęt praktycznie nie potrzebuje miejsca, dla tego nie ma potrzeby myśleć o tym gdzie go postawić. Kontenery zjednoczone miedzy sobą, i właśnie to robi urządzenie bardzo stabilnym i odpornym na przewracanie się.

Jak działa system

Głowica drukująca przez cały czas jest zapełniana atramentem, który trafia do niej przez cieniutki wężyk z pojemników na atrament. Jak tusz trafia do głowicy, drukujące urządzenie zaczyna działać w zwykłym dla siebie tempie.

Zalety, które posiada urządzenie

Będziesz przyjemnie zaskoczony od zasięgu zaoszczędzonego budżetu. Ten sprzęt bardzo widocznie zmniejszy wydatki. Będziesz mieć możliwość drukować zdjęcia, teksty, wykresy i inne materiały. Na dodatek do tego, jednej pojemności starcza na wydrukowanie 2500 zdjęć lub obrazków. System w żaden sposób nie obniża jakość obrazu. Serwis sprzętu jest niesamowicie łatwy,wszystko co trzeba zrobić to tylko wypełnić pojemniczki tuszem, a zatem włożyć papier lub inny materiał do drukarki.Ten aparat zupełnie nie szkodzi drukującemu urządzeniu, żeby go zainstalować trzeba tylko wyjąć oryginalne kartridże i włożyć kartridże z czipami od systemu, zajmie ci to mniej więcej 15-20 minut.

Sprzęt można zamówić już w tej chwili w naszym sklepie INKSYSTEM.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus T27
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus T27:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj