( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus T26

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson t26

Zalety które posiada

Niezawodna konstrukcja CISS do Epson t26 widocznie zmniejszy twoje wydatki na wydruk i sprawi, że ten proces będzie o wiele przyjemnym i łatwiejszym. Zaoszczędzisz nawet do 90%, wszystko zależny od farby którą wybierzesz, różnią się farby jakością i ceną, również możesz dopasować do swoich potrzeb wielkość buteleczki z farbą. Zapomnisz o ciągłym zmienianiu wkładów. Jednego pojemnika z atramentem wystarcza żeby wywołać ponad 2500 kopij. Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w domu i biurze.W razie jeżeli wybierzesz urządzenie dla druku w umowach domowych, to możesz być pewny, że z systemu będą mieć możliwość korzystać nawet dzieciaki, iż urządzenie jest bardzo stabilne i hermetyczne nie musisz się bać że dzieci lub domowe ulubieńcy rozleją farbę i zrobią bałagan. Jeżeli wybranym miejscem dla korzystania z CISS będzie biuro, to przede wszystkim zapomnisz o tych chwilach kiedy szybko trzeba było wydrukować ważne dokumenty i właśnie w tym momencie pechowo kończył się tusz.

Właścicielem instrumentu możesz zostać już dziś i teraz, nawet jak mieszkasz w Opolu, Gdańsku, Wrocławiu, Przemyślu czy innym zakątku Polski. Zamów system już teraz w internetowym sklepie INKSYSTEM. Nasi konsultanci pomogą ci przy wyborze każdego innego towaru.

Jak wygląda

System składa się z trzech niewielkich części: czipów z kartridżami, wężyków i pojemników połączonych między sobą. CISS jest bardzo kompaktowy i nie potrzebuje strasznie dużo miejsca.

Jak działa

Zadaniem urządzenia jest zasilanie głowicy drukującej w tusze, dla tego żeby później drukarka mogła wykonywać swoją zwykła robotę.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus T26
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus T26:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj