( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus SX400W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson sx400w

Wygląd zewnętrzny urządzenia

System jest bardzo drobniutki i nie zajmuje dużo miejsca. Całość jest wyprodukowana z materiałów w bardzo wysokiej jakości. Produkt składa się z trzech niewielkich części: zbiorników na tusz, rurek, czipów.

System roboty urządzenia

Urządzenie bezbłędnie wykonuje swoje główne zadanie, którym jest przekazywanie tuszu z zbiorników do głowicy drukującej, żeby drukarka mogła z łatwością przekazać farbę na papier lub każdy inny materiał. W tym procesie ważną role odgrywa hermetyzacja urządzenia, ponieważ właśnie ona stwarza ciśnienie, które jest ważne w transmitowaniu farby.

Zalety urządzenia

Instrument posiada niewyobrażalnie duży szereg zalet. Dzięki CISS do Epson sx400w masz możliwość zaoszczędzić duże sumy pieniądze, zaoszczędzisz również czas. Teraz będziesz na pewno wiedzieć jaki rodzaj tuszu okazuje się na twoich dokumentach. Obsługa akcesorium jest dziecinnie prosta i łatwa. CISS jest hermetycznie zamknięty co przestrzega przez rozlewaniem się tuszu.

Zamów urządzenie już teraz w sklepie internetowym INKSYSTEM. Polecamy również z systemem zakupić tusz, przy wyborze każdego towaru możesz skonsultować się z naszymi konsultantami, które chętnie nadadzą swoje usługi.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus SX400W
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus SX400W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj