( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus S22

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Urządzenie to zewnętrzny zasilacz drukarki w tusz. Żeby zacząć proces druku system powinien przelać atrament, który znajduje się w pojemnikach, do głowicy drukującej. Właśnie to jest powodem dla czego rureczki łącza zbiorniki z kartridżami.

Wygląd

System składa się z czterech niedużych zbiorników, które są połączone między sobą. Do zbiorniczków podłączone rureczki, dla przelania farby. Po drugiej stronie wężyków są się kartridże z czipami. Urządzenie jest małe i nie zajmuje dużo miejsca.

Zalety

Jak tylko zostaniesz posiadaczem systemu, to natychmiast zapomnisz o wydatkach na druk, ponieważ system zmniejsz wydatki na druk nawet trzydziestokrotnie, wszystko będzie zależeć od atramentu który wybierzesz. Instrument jest bardzo wygodny i łatwy w obsłudze, dla tego możesz z niego korzystać w biurze, domu i innym miejscu gdzie można umieścić drukarkę. W każdej chwili zmożesz powrócić do standardowych wkładów, ponieważ CISS w żaden sposób nie zmienia drukującą instalacje. Za pomocą CISS do Epson s22 będziesz mieć możliwość drukować potężne ilości tekstu. Pojemność zbiorników wyżej opisanego towaru jest znacznie większa od pojemności standardowych wkładów, co daje ci możliwość druku o wiele więcej ilości dokumentów za jednym podejściem.

Zaoszczędzaj już od dziś!!! Zamów CISS w sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus S22
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus S22:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj