( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo TX710W

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

System pracy

Zapraszamy do zakupu towarów z naszej sieci, a mianowicie system stałego zasilania atramentem fotograficznym do Epson TX710W z sześcioma kolorami.

- Urządzenie zostało tak pomyślane, aby mimo niskiej cany przy zakupie zniżyć jeszcze bardziej cenę pracy, a przy tym zwiększyć maksymalnie jakość.

- W tym też celu osobno można zamówić czarny tusz o pojemności 100 ml., a litrowe pojemniki z kolorowymi atramentami zadziwią nawet najbardziej wybrednych klientów.

Zaoszczędzaj pieniądze wraz z naszą firmą i kupuj towary po okazjonalnej cenie, które znajdziesz jedynie w sieci naszych sklepów.

Wygląd zewnętrzny

To naprawdę nieskoplikowane i łatwo wymienne urządzenie ma także charakter łatwodostosowalnego w każdych warunkach. Prześwitywalne pojemniki ukażą ilość atramentu, co usprawni szbsze uzupełnienie.

Przewagi

INKSYSTEM atramenty fotograficzne pozwalają na sprawność pracy tanią obsługę, ale nie za cenę jakości. Gdy zakończy się jakiś toner nie wymieniaj całości, a jedynie jeden pojemnik.

- Przy zamówieniu wsyłamy gwarancję oraz instrukcję obsługi, która przy tak prostym używaniu towaru, tak naprawdę jest niepotrzebna.

Zamów raz i przekonaj się że jedynie towar z sieci naszych sklepów INKSYSTEM w Warszawie i innych na terenie państwa, odpowiada reklamie, a przy tym znacznie zaoszczędza nasz budżet rodzinny czy formy. Nasi konsultańci udzielą ci dodatkowych informacji. Przedopłata przyśpieszy otrzymanie zamawianego towaru.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus Photo TX710W
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus Photo TX710W:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj