( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R340

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

System pracy

Zestaw wiecznych kadridży systemu stałego zasilania atramentem fotograficznym do Epson R340 z sześcioma kolorami, daje możliwość uwolnienia się od problematyki wiecznej zamieny oryginalnych całościowych tonerów, a przy tym nie tracąc na jakości. Ważnym miejscem w tym przypadku są ośrodki biznesowe i duże biura, gdzie jest potrzebna duża ilość wydruków.

- Zamów także dodatkowy czarny tusz, który kończy się szybciej. W zestawie 100 ml. tuszu można wydrukować dodatkowo 4600 kopii.

- Innym elementem jest komplet atramentów, każdy z pojemników o wielkości 1 litra, a to już oczywiście bardzo obniży koszty.

Zamawiaj jedynie i niezawodnie w sieci naszych sklepów w Warszawie, aby posiadać taki towar jaki będzie odpowiadał jakości za doskonałą cenę.

Wygląd zewnętrzny

Wszstkie towarzy naszego systemu nie są szkodliwe dla środowiska, ale przy tym także pozwalają pracownikom na łatwą ich obsługę. Każda zakrętka jest tegoż koloru co i atrament, da to możliwość łatwego i szybkiego ładowania pojemników, a atrament w pojemnikach prześwituje się dla lepszej kotroli za jego ilością.

Przewagi

INKSYSTEM to tanie i jakościowo wysokie produkty na obecnym rynku.

- Tym samym wraz z dwuletnią gwarancją na pojemniki, gwarantujemy żywe kolory i niezawodność działania.

Sam zamawiaj towary w sieci naszych sklepów INKSYSTEM w Warszawie i innych w Polsce, a przy potwierdzeniu się informacji, ufamy, że także nas polecisz swoim znajomym i przyjaciołom. Aby przyśpieszyć zakup mile widziana jest przedopłata.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus Photo R340
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus Photo R340:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj