( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R270

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

System pracy

Proponjemy tusze i atramenty do twojej obecnej lub przyszłej niezawodnej drukatki systemu stałego zasilania atramentem fotograficznym Epson R270 z sześcioma kolorami, zapewniające całkowicie profesjonalne wydruki dla każdego użytkownika tym bardziej w biurach i dla biznesu. Zamów już teraz, nasze towary, a jakość to gwarancja naszej firmy.

- Dodatkowym elementem dla ludzi pracy w biurach będzie czarny tusz, który niewątpliwie kończy się szybciej. Przy zakupie dodatkowo w zestawie 100 ml. tuszu można wydrukować dodatkowo 4600 kopii.

- Dla ludzi biznesu mamy niezastąpioną ofertę - w zestawie można nabyć dodatkowo komplet atramentów, każdy z pojemników o wielkości 1 litra, co zmniejszy jeszcze bardziej koszty wydruków.

Możesz zamówić w każdej chwili. Do twoje dyspozycji sieć sklepów internetowych w Warszawie, gdzie masz to co cię interesuje.

Wygląd zewnętrzny

Wszelkiego rodzaju towar z naszej firmy został pomyślany o osobach ze sfery biznesu, biur, a także oczywiście zwykłych osób oracujących przy komputerach w domu. Nasze zestawy zostały wykone z materiałów nie podlegającym łatwemu zniszczeniu, a także idealnie znajdą zastosowanie w pomieszczeniach, bez potrzeby wydzielana dużej przestrzeni miejsca.

Przewagi

Wszelakie atramenty INKSYSTEM charakteryzują się diametralnie niską ceną w produkcji, a przy tym nic nie tracąc na jakości.

- Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać z gratisowej instrukcji obsługi.

Sklepy INKSYSTEM w Warszawie, czy też inne w kraju cieszą się doskonałą opinią dzięki niezawodności i elastyczności podejścia do klienta. Dołącz i ty do nas i przekonaj się w prawdziwości tych słów.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus Photo R270
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus Photo R270:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj