( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus CX8300

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

System pracy

Drukarki igłowe to coraz bardziej poplarny i najczęściej kupowany towar, który pozwala na zachowanie doskonałej jakości, a przy tym zaoszczędza pieniądze. W tym zakresie proponjemy Państwa uwadze system stałego zasilania atramentem fotograficznym do Epson CX8300 z czterema kolorami.

- Nasze atramenty nie przesychają, a na wydrukowanych materiałach wysychają niemal błyskawicznie i nie poddają się działaniu ultrafioletu czy wody.

- Dokument są jaskrawe i idelne w każdym szczególe nie zważając dawność czasu, kiedy została wykonana odbitka.

Czy mogłeś kiedykolwiek przypuszczać, że zakupy będą tak proste. Wystarczy zamówić w sieci naszych sklepów internetowych, aby posiadać upragniony sprzęt.

Wygląd zewnętrzny

Podajniki atramentu zostały wykonane z silikonu, a pojemniczki z poliwęglanu, co pozwala spokojnie ich nazwać wiecnymi. Ponadto nie zajmują wiele miejsca na biurku i nie boją się wstrząsów, czy też nie grożą rozlaniem się przy najmniejszym padnięciu.

Przewagi

Nasze atramenty INKSYSTEM cechuje doskonała i stabilnie niska cena aniżeli tego typu kadridże laserowe. W tym przypadku potrzeba wymienić jedynie brakujący kolor. Zaoszczędzajmy razem swój czas i pieniądze.

Wybierz teraz i zamów ten lub interesujący cię produkt z katalogu naszych sklepów INKSYSTEM w Warszawie czy innych placówek handlowych w kraju.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus CX8300
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus CX8300:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj