( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus CX7300

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

System pracy

Zastanawiałeś się niejednokrotnie: atrament czy laser? W tym przypadku mamy dla ciebie doskonały produkt: system stałego zasilania atramentem fotograficznym do Epson CX7300 z czterema kolorami, który jest znacznie tańszy, a charakteryzuje się niezawodną i idealną jakością przy prostej i miłej obsłudze.

- Przy tym także proponujemy atramenty sublimacyjny, które nie ścierają się na różnorakich materiałach różnych niż papier.

- Przy wyborze naszego urządzenia każdy dokument otrzymuje jaskrawe kolory nawet po wielu latach przechowywania dokumentów czy zdjęć.

Zamów w sieci naszych sklepów w Warszawie i na terenie całego kraju, a resztę pozostaw już nam. Uczynimy cię szczęśliwym człowiekiem.

Wygląd zewnętrzny

Materiał z jakiego są wykonane rurki podające atrament i pojemniki nie poddaje się zniszczeniu, a przy tym należycie dopasowywuje się do wystroju biura czy pokoju w mieszkaniu.

Przewagi

Najgłówniejszą przewagą atramentów fotograficznych INKSYSTEM jest tania i prosta eksploatacja. Użytkowanie znacznie zniża cenę jednego wydruku. Poprostu wymieniasz ten kolor jaki w tym momencie się skończył.

- Wszelkie dodatkowe informacje otrzymasz w przejrzystej instrukcji obsługi.

Ten i inne towary masz już nieprzerwanie w sklepach INKSYSTEM w Warszawie. Praca konsultatów, usprawni twój wybór i pozwoli skoncentrować się na interesującej cię jednostce.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus CX7300
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus CX7300:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj