( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus CX6600

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

System pracy

Szybkie wyniki i niewielkim wymaganiom na priorytetowe miejsce w obecnych czasach wyswa się system stałego zasilania atramentem fotograficznym w tym przypadku do Epson CX6600 z czterema kolorami.

- Poprzez to urządzenie wszelakie dokumenty będą miały idealne wykonanie, a zdjęcia pozostaną jaskrawe nawet po pływie dłgich lat.

- Po co płacić zbędne pieniądze za laserowe drogie kadridże skoro jest możliwość wymiany jedynie brakującego koloru, a ilość odbitek może osiągać przy jednorazowym napełnieniu około dwuch tysięcy sztuk.

Teraz masz jeszcze łatwiej i prościej. Zamawiaj w sieci naszych sklepów w Warszawie.

Wygląd zewnętrzny

Przy prawidłowym wykorzystaniu naszego towaru, system będzie służył znacznie dłużej, aniżeli termin gwarancji. Wykonane w bieli pojemniki umiżliwiają widoczność zawartości w nich atramentu. W tym przypadku nie martwisz się, że właśnie w najważniejszym momencie zabraknie tonera.

Przewagi

Proponowane do drukarek igłowych z tej grupy atramenty INKSYSTEM są tańsze w obsłudze aniżeli inne na obecnym rynku. Nie wydawaj zbędnie oszczędności. Tutaj każdy kolor jest odzielnie wymianiany w miarę intensywności pracy.

Ten towar jest dostępny już w INKSYSTEM sklepach internetowych Warszawy. Zamawiaj hurtowo lub pojedynczo, w miarę własnych możliwości finansowych, aby twoje prace służyły ci ku zadowoleniu.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus CX6600
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus CX6600:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj