( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus C86

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

System pracy

Ciągła gonitwa i bieganina sprawia, że mamy coraz mniej czasu i możliwości, aby śledzić wszelkie detale życiowe. W tej sytuacji proponujemy doskonałe rzowiązanie: system stałego zasilania atramentem fotograficznym do Epson C86 z czterema kolorami. Przydatny do wydruków wysokiej jakości odbitek, broszur i wszelkich innnych odbitek i dokumentów. Zawsze można wybrać wśród naszych zestawów interesujący właśnie ciebie.

- Przy używaniu urządzenia że każdy twój dokument nabędzie jaskrawych kolorów. Nie martw się ultrafioletami i wodą - atramenty nie poddają się im.

- Doskonała okazja, bowiem teraz można nabyć wraz z dodatkowym zestawem kolorów atramentu fotograficznego, czy też pigmentów.

Zainteresowało cię nasze ogłoszenie. Zamów natychmiast w sieci naszych sklepów w Warszawie i na terenie całego kraju.

Wygląd zewnętrzny

Proektanci w tym przypadku, aby jego wygląd nie szpecił, a wręcz przeciwnie pomagał w pracy, a przy tym postarano się o jego długowieczność i niezawodność, dzięki silikonowym rurkom podającym atrament oraz poliwęglanowym pojemnikom systemu.

Przewagi

Atramenty, pigmenty i dodatkowe zestawy INKSYSTEM są tanie w obsłudze aniżeli podobne tego typu kadridże laserowe.

- Instrukcję obsługi wraz ze zdjęciami, zestaw naprawczy i certyfikat na bezpłatną instalację, to dodatkowe przewagi naszych towarów.

Dla pełnej realizacji potrzebne jest teraz zamówienie, które jest tak proste w sieci sklepów INKSYSTEM w Warszawie i innych w pobliżu Państwa zamieszkania. Zapoznaj się z innymi ofermami

 

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus C86
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus C86:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj