( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R3000

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis. Profil barwny: gratis.

... Więcej
739.60 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

System pracy

Wraz z różnymi aksesoriami nasza forma proponuje artamenty i tusze do Epson R3000 z dziewięcioma oddzielnymi kolorami dla wysokiej i profesjonalnej, porównywalnej z galeriami jakości odbitek.

To urządzenie już zdołało pokorzyć serca ludzi pracy i amatorów fotografów. Każdy dokument charakteryzuje się jaskrawością kolorów i niezawodną jakością na długie lata. Atrament po wydruku szybko wysycha i nie poddaje się zmianom klimatycznym i wilgotności.

Zamienne atramenty można zamówić w sieci naszych sklepów w Warszawie. Dla ciebie podbierzemy właśnie interesujący cię produkt.

Wygląd zewnętrzny

System poliwęglanowych pojemników i rurki podających atrament z silikonu, zabezpieczają bezproblemowe podawanie tuszu, a także gwarantuje jej długowieczność, przy tym nie szpecąc pomieszczenia.

Przewagi

Nasze produkty fotograficzne tej marki z INKSYSTEM mają długotrwałą gwarancję i zostały przetestowane w jakości już prze wielu użytkowników.

- Doskonałe jakościowo wydruki kolorowych i czarno-białych dokumentów, a także zdjęć.

Nasi konsultańci czekają z poradami dla przyszłych klientów, w tym także na ciebie. Zamów już teraz w INKSYSTEM Warszawa. Przy dogodności zobacz inne sklepy naszej firmy na terenie Polski.

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus Photo R3000*:
9

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus BX305F, SX525WD:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena systemu stałego sasilania do Epson BX305F, SX525WD. Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.


CISS działa przy użyciu oryginalnych chipów.

Miniładowarka pozwala na podłączenie CISS w dowolnym miejscu niezależnie od komputera. Cena miniładowarki nie wlicza się do wartości CISS.


Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj