( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Photo R2000

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis. Profil barwny: gratis.

... Więcej
659.60 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Photo R2000

Mało wydawać, ale dużo zyskiwać, czy to jest możliwe? Zdziwisz się, ale to jest możliwe dzięki systemowi CISS do Epson Photo R2000.

Zalety

Dzięki temu urządzeniu:

zaoszczędzisz na druku nawet do 80-90%; będziesz posiadać urządzenie, które działa bez zarzutów i za jednym podejściem wydrukuje ponad 1000 kopij w najwyższej jakości; zmożesz wybrać typ tuszu który podchodzi właśnie dla ciebie.

Urządzenie możesz zamówić z każdego miasta lub miasteczka w całej Polski w sklepie internetowym NKSYSTEM

Jak działa

System działania urządzenia jest bardzo prosty: przez cienką rureczkę tusz dostaje się do głowicy z czipami, a następnie do kartridże i przez zwykły system druku dostaje się na papier, czy inny materiał dla druku. Każdy tusz znajduje się w osobnym pojemniku i ma swoją osobną rureczkę. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których wcześniej były już wykorzystane tuszy.

Jak wygląda

Pojemniki z tuszami, które zostały wyprodukowane z wysokiej jakości poliwęglanu, ustawione w formę podobną do konusa. Wężyki zostały wyprodukowane z sylikonu. CISS zajmuje bardzo mało miejsca, dla tego nie będzie przeszkadzać i rzucać się w oczy.

W razie dodatkowych pytań,które dotyczą przedstawiony system, lub inne towary w naszym sklepie możesz skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Ilość kolorów w CISS do Epson Stylus Photo R2000*:
8

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson Stylus BX305F, SX525WD:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena systemu stałego sasilania do Epson BX305F, SX525WD. Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.


CISS działa przy użyciu oryginalnych chipów.

Miniładowarka pozwala na podłączenie CISS w dowolnym miejscu niezależnie od komputera. Cena miniładowarki nie wlicza się do wartości CISS.


Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj