( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson NX515

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson NX515

Chcesz dużo drukować, przy czym mało wydawać na druk? W takim razie system CISS do Epson NX515 jest właśnie dla ciebie.

Zalety

Dzięki temu niezbędnemu sprzętu zmożesz zaoszczędzić na druku do 90%. Jednym z wielu atutów tego modelu jest wielofunkcyjność i możliwość wykorzystania przez niesamowicie długi czas. Posiadacz może wielokrotnie uzupełniać pojemniki modelu, uzupewniając jeden z kolorów. Przewaga systemu nad zwykłymi wkładami do drukarki polega na tym, że jak kończy się jeden kolor, go można z łatwością dolać do jednego z pojemniczków, przy czym nie trzeba zmieniać całego urządzenia, co jest niemożliwe z zwykłymi wkładami. Urządzenie bardzo proste w obsłudze, dla tego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. CISS pozwala drukować na rożnych rodzajach papieru, również możesz drukować na płytach i innych materiałach. W każdym momencie możesz powrócić do używania zwykłych wkładów.

Zamów urządzenie już teraz w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak działa

System roboty urządzenia jest następujący: przez cienki wężyk tusz dostaje się do główki drukarki. Każdy tusz znajduje się w osobnym pojemniku. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w wkładach.

Jak wygląda

Cztery małe pojemniczki z tuszami ustawione w konus. System jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wężyki zrobiene z sylikonu. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki jego formie nie przewraca się, a nawet jakby tak się stało, to nie ma o co się bać, ponieważ pojemniki hermetycznie zamknięte, co nie pozwala przeciekaniu tuszu.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson NX515
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson NX515:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj