( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson NX415

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson NX415

Drukuj o wiele więcej niż do tej pory, ale płać za to mniej mniej! Z systemem CISS do Epson NX415 jest to do zrealizowania! To urządzenie znacznie zmniejszy twoje wydatki na druk, przy czym jakość druku nie pogorszy się.

Jak wygląda

System nie zajmuje dużo miejsca, CISS składa się z trzech głównych części:

wkłady z czipami do drukarki; sylikonowe rureczki dla przelewania farby do drukarki; cztery kontenery z farbami podstawowych kolorów.

Czym jest CISS

Ten sprzęt był stworzony w celu zapewnienia długiego i stałego korzystania. Za jednym podejściem będziesz miał możliwość wywołać ponad tysiąc kopij, beż zakłóceń w robocie narzędzia. CISS został wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, co pozwola korzystać z nigo przez bardzo długi czas. Jedną z głównych przewag takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jeda farba, nie trzeba zmieniać całego narzędzia, wystarczy tylko dolać potrzebną, co jest absolutnie niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. W każdym momencie możesz powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ CISS nie zmienia instalację drukującego urządzenia. Urządzenie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, co daje możeliwość eksploatowania mechanizmu przez bardzo długi czas.

Żeby kupić to niesamowite narzędzie nie trzeba robić dużo wysiłku wystarczy zamówić system w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, który znajduję się w Warszawie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przy wyborze towarów.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson NX415
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson NX415:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj