( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson NX115

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson NX115

Kupiłeś drukarkę i jesteś zszokowany od tego jak szybko kończą się kartridże? Już nie mówiąc, że cena kartridże po prostu przeraża. Jeżeli odpowiedź brzmi "TAK", w takim razie musisz zaopatrzyć się w CISS do Epson NX115.

Jak wygląda

Cztery małe pojemniczki z tuszami ustawione w konus. System jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu. CISS nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki konusowatej formie nie przewraca się, a nawet jakby tak się zdarzyło, to nie ma o co się bać, ponieważ pojemniczki hermetycznie zamknięte, co nie pozwala przeciekaniu tuszu.

Zalety

Urządzenie bardzo wygodne w obsłudze, dla tego go można wykorzystywać jak w domu tak i w biurze. Objętość druku wynosi kilka tysiące kopij. Kożystająć z tego urządzenia zmożesz zaoszczędzić na druku nawet do 20-30 raz. Główną przewagą takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ system nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia.

Ten model można zaówić już teraz w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak działa urządzenie

System urządzenia jest następujący: przez cienki wężyk tusz dostaje się do główki drukarki. Każdy kolor znajduje się w osobnym pojemniczku i ma swój osobny wężyk. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których wcześniej były już wykorzystane tuszy.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson NX115
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson NX115:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj