( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-800

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. CISS do Epson Expression Home XP-800 jest produkowany w Koree Południowej z polikarbonatu, materiał rurek podawania atramentu – silikon.

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-800

Kupiłeś drukarkę i jesteś zszokowany od tego jak szybko kończą się kartridże? Już nie mówiąc, że cena kartridże po prostu przeraża. Jeżeli odpowiedź brzmi "TAK", w takim razie musisz zaopatrzyć się w CISS do Epson Home XP-800.

Czym jest CISS i jakie zalety posiada

To system, który bezbłędnie zastępuje oryginalne wkłady. Jednym z jego wielu plusów jest wielofunkcyjność i możliwość wykorzystania przez prawie nieograniczony okres czasu. Użytkownik może wielokrotnie uzupełniać pojemniki systemu dolewając potrzebny kolor, do jednego z pojemników. Następną przewaga tego sprzętu nad zwykłymi kartridżami do drukarki polega na tym, że kiedy kończy się jeden kolor, go można z bez żadnej trudności dolać do jednego z pojemniczków, przy czym nie ma potrzeby zmieniać całego urządzenia, co jest całkowicie niemożliwe z zwykłymi kartridżami. Instrument został wymyślony w celu zapewnienia długiego i stałego korzystania. Urządzenie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ sprzęt nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia. Urządzenie pozwala zaoszczędzić nawet do 20-30 razy (wszystko zależy ot tego, jaki tusz wybierzesz).

System można zamówić w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadadzą ich usługi w razie pytań, lub w innej sprawie, która dotyczy naszych towarów.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-800*:

5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-800:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-800. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj