( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-700

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. CISS do Epson Expression Home XP-700 jest produkowany w Koree Południowej z polikarbonatu, materiał rurek podawania atramentu – silikon.

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-700

CISS do Epson Home XP-700 został wyprodukowany z myślą o tych klientach, którzy drukują bardzo dużo, ale przy tym chcą zaoszczędzić.

Jak działa

System zapewnia ciągłe zasilanie głowicy drukującej w tusze z zewnętrznych pojemniczków. Przez cienkie wężyki system transportuje tusz z pojemniczków do czipów, później odbywa się zwykły proces druku. Serwis urządzenia CISS polega jedynie na dopełnieniu poziomu tuszu w zewnętrznych pojemniczkach oraz hipotetycznym resetowaniu chipów za pomocą przycisku w czipach.

Zalety

25-30-krotne obniżenie wydatków na druk wolny wybór typu, firmy, marki i jakości tuszu wysoka jakość druku tekstów, zdjęć lub innych graficznych dokumentów wydłużenie żywotności głowicy drukującej bardzo łatwy montaż urządzenia wygląd dopasowany do drukarki

Urządzenie można zamówić z każdego zakątka Polski w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak wygląda

Urządzenie składa się z następnych części:

blok z specjalistycznymi kartridżami elektroniczne autonomne chipy silikonowe wężyki zestaw mocowań zewnętrzne pojemniki na tusz, umieszczone w obudowie z wysokiej jakości polimeru w zestawie użytkownik również znajdzie dokładną instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-700*:

5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-700:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-700. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj