( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-605

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. CISS do Epson Expression Home XP-605 jest produkowany w Koree Południowej z polikarbonatu, materiał rurek podawania atramentu – silikon.

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-605

CISS do Epson Home XP-605 był wyprodukowany z myślą o ludziach, którzy chcą drukować duże ilości tekstu i/lub obrazków czy innych graficznych elementów, ale przy tym również chcą zaoszczędzić na wydatkach.

Zalety

wolny wybór marki, rodzaju, ceny, firmy oraz jakości tuszu wysoka jakość druku zwykłych tekstów, zdjęć lub innych graficznych dokumentów bardzo łatwy montaż urządzenia obniżenie wydatków na druk nawet do 90% wygląd dopasowany do drukarki dziecinnie prosta obsługa sprzętu

Jak działa

Urządzenie zapewnia bezprzerwowe zasilanie głowicy drukarki w tusze z zewnętrznych pojemniczków, które są połączone cienkimi wężykami. Przez wężyki system przenosi tusz z pojemniczków do czipów i kartridże, później odbywa się zwykły proces drukowania. Serwis urządzenia CISS polega jedynie na dopełnieniu poziomu tuszu w pojemniczkach oraz, w razie potrzeby, resetowaniu chipów za pomocą przycisku, który znajduje się czipach.

Z sprzętu zmożesz korzystać jak w Warszawie tak i w Rzeszowie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i innych zakątkach Polski, wystarczy już teraz zamówić system w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak wygląda

Urządzenie składa się z następnych części:

silikonowe wężyki elektroniczne autonomne chipy zestaw mocowań umieszczone w obudowie zewnętrzne pojemniki na tusz wyprodukowane z wysokiej jakości polimeru blok z specjalistycznymi kartridżami w zestawie użytkownik również znajdzie dokładną instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

W razie dodatkowych pytań co do towarów w sklepie internetowym INKSYSTEM skontaktuj się z naszymi konsultantami.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-605*:

5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-605:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-605. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj