( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-600

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. CISS do Epson Expression Home XP-600 jest produkowany w Koree Południowej z polikarbonatu, materiał rurek podawania atramentu – silikon.

... Więcej
181.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-600

Zalety

Przewaga CISS nad zwykłymi wkładami do drukarki polega na tym, że jak kończy się jeden kolor, go można z łatwością dolać do jednego z pojemniczków, przy czym nie trzeba zmieniać całego urządzenia, co jest niemożliwe z zwykłymi wkładami do drukarkek. CISS do Epson Home XP-600 to system, który bezbłędnie zastępuje oryginalne wkłady. Jednym z jego wielu atutów jest wielofunkcyjność i możliwość wykorzystania przez bardzo długi okres czasu. Eksploatator może wielokrotnie uzupełniać rezerwuary systemu dolewając potrzebny tusz, do jednego z nich.

Dla czego jest potrzebne

To urządzenie jest niezbędne dla tych, kto wybiera wysoką jakości druku w bardzo niskiej cenie. System obniży wydatki na druk nawet do 25-30 razy (wszystko zależy od tuszu który posiadacz dla siebie wybierze).

Urządzenie można zamówić w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadadzą ich usługi w razie pytań, lub w innej sprawie, która dotyczy naszych towarów.

Jak wygląda

System składa się z czterech małych rezerwuarów z tuszami ustawione w konus. Ten sprzęt jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wężyki zostały wyprodukowane z sylikonu. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki swojej konusowatej formie przewróci się.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-600*:

5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-600:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-600. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj