( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-412

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. CISS do Epson Expression Home XP-412 jest produkowany w Koree Południowej z polikarbonatu, materiał rurek podawania atramentu – silikon.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-412

Masz już dość ciągłego zmieniania wkładów do drukarki? W takim razie zmień swoje zwykłe wkłady na System CISS do Epson Home XP-412.

Jak wygląda

Do wyprodukowania tego sprzętu zostały użyte materiały najwyższej jakości. Urządzenie jest bardzo kompaktowe i nie potrzebuje dużo miejsca, ponieważ składa się tylko z trzech małych części.

Zalety

Sprzęt jest niesamowicie łatwy w obsłudze i sprawdza się jak w biurze tak i w domu, ponieważ jest bardzo ekonomiczny i nie zajmuje dużo miejsca.

Drukuj więcej, płać mniej! Z systemem CISS to jest możliwe! To urządzenie znacznie obniża wydatki na druk, przy czym jakość druku pozostaje niezmienna. Z tym systemem możesz zaoszczędzić nawet 90% swoich wydatków na druk. System bardzo dobrze się sprawdza przy dużej ilości druku, pozwala wydrukować nawet kilka tysięcy kopij za jednym podejściem. Instalacja CISS jest dziecinnie łatwa i nie zajmuje dużo czasu.

System można zamówić w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadadzą ich usługi w razie pytań, lub w innej sprawie, która dotyczy naszych towarów.

Jak dzieła

Przy robocie systemu tusz, który znajduje się w pojemniczkach przechodzi po wężykach i trafia do kartridże, po czym drukarka zaczyna swoją zwykłą robotę.

Jedyną wadą urządzenia jest niebardzo estetyczny wygląd, ale tak jak urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, go można schować za drukarką.

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-412*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-412:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-412. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj