( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-305

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. System stałego zasilania atramentem do Epson Expression Home XP-305 jest produkowany w Koree Południowej z polikarbonatu, materiał rurek podawania atramentu – silikon.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-305

Drukuj więcej, ale płać za druk mniej! To nie jest bajką dzięki systemowi CISS do Epson Home XP-305. Dany sprzęt widocznie obniża koszt druku, przy czym jakość pozostaje na bardzo wysokim stopniu.

System i jego zalety

Urządzenie zostało wyprodukowane tak, żeby zapełnić poprawną robotę drukarki. Hermetyczna konstrukcja, nie przepuszcza powietrza, co zapewnia bardzo wysoką jakość druku i nie pozwala zaschnięcie tuszu.

Sprzęt CISS jest bardziej czym niezastąpiony, kiedy trzeba wydrukować bardzo duże ilości kopij tekstu lub zdjęć czy kolorowych obrazków. Możliwość bezprzerwowego druku pomoże zaoszczędzić jak pieniądze tak i czas.

W razie dodatkowych pytań dotyczących tego sprzętu lub każdego innego towaru w naszym sklepie INKSYSTEM, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Czym jest CISS?

To urządzenie które prawidłowo zastępuje oryginał. Dany typ pozwala zaoszczędzać duże sumy pieniądze. Cena każdego wydrukowanego dokumentu obniża się w kilkadziesiąt razy.

Objem druku wymierza się w setki tysięcy egzemplarzy. Za niesamowicie krótki okres czasu eksploatacji tego systemu, można podliczyć zyski. Kupić ten cudo system można już teraz na naszej stronie internetowej INKSYSTEM.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-305*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-305:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-305. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj