( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-30

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-30

Wydawaj mało, drukuj bez ograniczeń! Z sprzętem CISS do Epson Home XP-30 jest to do zrealizowania. To urządeznie widocznie zmniejsza wydatki na druk, pozostawiając wysoką jakość wydruku.

System CISS - bardzo tani druk

Mechanizm bezbłędnie zamienia zwykłe wkłady do drukarki. System zmniejszy zatraty na wydruk nawet do 90% (wszystko zależy od farby którą użytkownik wybierze). Skala druku to kilka tysięcy kopij. Już po krótkim czasie można podliczyć zysk z tego mechanizmu. Sprzęt można zamówić już teraz, wystarczyć zamówić go w sklepie internatowym INKSYSTEM.

CISS - najlepsze rozwiązanie

Urządzenie jest zaprojektowane z celem aby zapewnić trwałość wydruku. Hermetyczna obudowa CISS jest trwała i zapewni bardzo wysoką jakość wydruku. Poza tym nie ma potrzeby ciągłego zastąpienia wewnętrznych pojemników, tak jak głowica drukującego sprzętu nie przepuszcza powietrza, w ten sposób posiadacz CISS ma pewność, że posiada narzędzie, które go nie zawiedzie. Urządzenie składa się z czterech małych pojemników z tuszami ustawione w konus. Instrument nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki swojej konstrukcji nie przewraca się.

Zaopatrzenie się w CISS daje możliwość:

wielofunkcyjności; taniego druku; zaoszczędzenia pieniądze i czasu.

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-30*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-30:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-30. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj