( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-212

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. CISS do Epson Expression Home XP-212 jest produkowany w Koree Południowej z polikarbonatu, materiał rurek podawania atramentu – silikon.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-212

Wydawaj mało, drukuj bez ograniczeń. Sprzęt CISS do Epson Home XP-212 zrealizuje to marzenie. Ten model widocznie obniża wydatki na druk, pozostawiając bardzo wysoką jakość.

CISS - najlepsze rozwiązanie

Urządzenie jest wyprodukowane z celem zapewnienia trwałości wydruku. Hermetyczna obudowa systemu jest trwała i zabezpieczy bardzo wysoką jakość wydruku. Oprócz tego nie ma potrzeby ciągłego zmieniania wewnętrznych pojemniczków, tak jak głowica sprzętu nie przepuszcza powietrze, w ten sposób właściciel systemu CISS będzie pewny, że posiada akcesorium, który go nie zawiedzie. Urządzenie składa się z czterech małych pojemników z farbami ustawione w formę konusa. Instrument nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki swojej konstrukcji nie przewraca się.

System CISS - zaskakująco tani druk

 

Ten model bezbłędnie zamienia zwykłe wkłady do drukarek. System zmniejszy zatraty na druk nawet do 90% (cena zależy od farby którą wybierzesz). Skala wydruku to kilka tysięcy kopij. Po krótkim czasie zmożesz podliczyć zysk z tego akcesorium. Sprzęt można zamówić już teraz, wystarczyć zamówić go w sklepie internatowym INKSYSTEM. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zaopatrzenie się w CISS daje możliwość:

wielofunkcyjności; taniego wydruku; zaoszczędzenia czasu i pieniądze.

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-212*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-212:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-212. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj