( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-205

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Czym jest system CISS do Epson Home XP-205? Urządzenie CISS jest najlepszą alternatywą dla oryginalnych kartridże do drukarki.

Sposób działania

System ma trzy główne części: zbiorniki z tuszem każdego koloru, rurki z silikonu i wkłady. W czasie druku tusze są stale przekazywane z kontenerów do wkładów, a następnie przechodzą przez głowicę drukującą na papier. Zaoszczędzenie z tym sprzętem wynosi nawet 90%.

Jakość

Kartridże są wykonane z tych samych materiałów co oryginalne. Rurki są wykonane z silikonu klasy A +. Nawet jeżli przekręcisz je pod kątem prostym (180), ona będzie nadal dostarczać tusz do pojemników bez żadnego ryzyka uszkodzenia czy przeciekania. Chipy mogą być resetowane automatycznie.

Zalety CISS w porównaniu z standartowymi wkładami

1. Bardzo łatwy montaż i prosta obsługa. Nie ma potrzeby zmieniać obudowę drukarki. Trzeba tylko usunąć oryginalne kartridże, zainstalować pojemniki z tuszem i podłączyć rurkę do drukarki. Zwykle ten proces zajmuje okkło 10- 20 minut i jest łatwy w wykonaniu.

2. System udowodnił swoją wysoką jakość kilkudziesięciu tysięcy klientom i ponad setkom partnerów w różnych częściach świata z USA i Wielkiej Brytanii w Polsce, Niemczech, Holandii, Francji i innych. CISS posiada roczną gwarancję.

3. Bardzo duże oszczędności, nawet do 90%.

4. System jest niewyobrażalnie prosty w użyciu.

Nie czekaj żeby zacząć zaooszczędzać zamów urządzenie już teraz w sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-205*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-205:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-205. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj