( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-202

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-202

Dzięki systemowi CISS do Epson Home XP-202 który możesz zamówić w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM już teraz, możesz zaoszczędzić na druku nawet 20-30 krotnie. Jak to możliwe?

CISS jest idealną alternatywą dla oryginalnych wkładów do drukarki.Urządzenie było wyprodukowane w celu zaspokojenia wymóg klientów, którzy drukują w domu, zarówno jak i w biurze. System pozwala na drukowanie dużych ilości tekstu i/lub graficznych dokumentów i obrazków. System zapewni stały i bardzo trwały druk, za jednym podejściem pozwala wydrukować ponad 1000 egzemplarzy, beż zakłóceń w robocie. Urządzenie wyprodukowane z materiałów najwyższej. Główną przewagą takiego sprzętu jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego systemu, wystarczy tylko dolać potrzebny atrament, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. Obudowa urządzenia jest hermetyczna, co oznacza, że nie ma ryzyka przeciekania.

Jak wygląda

Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, CISS składa się z trzech głównych części: specjalna sylikonowa rurka dla przelewania tuszu do drukarki; wkłady z czipami; cztery kontenery z atramentami podstawowych kolorów.

Jak działa

Podczas procesu drukowania tusze są stale transmitowane ze zbiorników atramentu do kartridżów, a następnie przechodzą przez głowicę drukującą na papier.

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-202*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-202:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-202. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj