( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Expression Home XP-102

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson Home XP-102

Mało wydawać i bardzo dużo zyskiwać, brzmi atrakcyjnie? W takim razie musisz zaopatrzyć się w system CISS do Epson Home XP-102.

Jak działa

System urządzenia jest bardzo prosty: przez cienką rurkę tusz dostaje się do główki drukującego urządzenia. Każdy tusz znajduje się w osobnym pojemniczku i ma swóją osobną rurkę. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których wcześniej były już wykorzystane tuszy.

Jak wygląda

Cztery niewielkie pojemniczki z tuszami ustawione w konus. System jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Rurki wyprodukowane z wysokojakościowego sylikonu. Ten typ zajmuje bardzo mało miejsca i dzięki swojej konusowatej formie się nie przewraca.

Zalety

Dzięki temu urządzeniu:

zaoszczędzisz na druku nawet do 85-90%; zostaniesz posiadaczem narzędzia, które bezbłędnie wykonuje swoją robotę i za jednym podejściem wydrukuje kilka tysiące kopij w najwyższej jakości; będziesz mieć możliwość sam dopasować cenę, typ, markę i jakość tuszu dla druki.

Urządzenie można kupić z już teraz, dla tego nie trzeba robić dużo wysiłku, po prostu zamów ten model w sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson XP-102*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson XP-102:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson XP-102. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj