( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson WorkForce WF-7525

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson WF-7525

Kupiłeś drukarkę i jesteś zaskoczony tym, jak szybko kończy się tusz w kartridżach? Już nie mówiąc, że wartość kartridże przeraża. Jeżeli twoja odpowiedź brzmi "TAK", to musisz zaopatrzyć się w CISS do Epson WF-7525.

Jak wygląda

System zajmuje bardzo mało miejsca i składa się z trzech niedużych elementów:

cztery pojemniki z tuszami podstawowych kolorów;

specjalny sylikonowy wężyk dla przelewania tuszu do drukarki;

wkłady z czipami;

 

Zalety

Główną przewagą takiego wyposażenia jest ten fakt, że kiedy skończy się jeden kolor, nie musisz zmieniać całe urządzenie, wystarczy tylko dodać potrzebny kolor, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. Przy jednym podejściu będziesz mógł wydrukować ponad 1000 kopij, beż zakłóceń w działaniu urządzenia. W każdym czasie zmożesz powrócić do używania zwykłych wkładów, gdyż system nie zmienia instalację drukującego urządzenia. Ten sprzęt jest zaprojektowany w celu zapewnienia stałego i długiego korzystania. Urządzenie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, co pozwoli korzystać z systemu przez bardzo długi okres czasu.

Zamów urządzenie już teraz w naszym sklepie internatowym INKSYSTEM i zacznij zaoszczędzać na drukowaniu już dziś. Pamiętaj za pomocą CISS twoje wydatki na druk obniżą się nawet do 20-30 razy.

 

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson WF-7525*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson WF-7525:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson WF-7525. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj