( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson WorkForce WF-7515

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson WF-7515

Kupiłeś drukarkę, ale myśl o tym, że kartridże kończą się szybko, a ich cena jest przesadnie duża, nie daje ci możliwości spokojnie drukować? Jeżeli odpowiedź brzmi "TAK", to musisz spojrzeć na cudo sprzęt CISS do Epson WF-7515.

Czym jest CISS?

To prosty i bardzo łatwy w korzystaniu system, za pomocą którego zmożesz zachować swoje zaoszczędzenia. Jednym z najważniejszych elementów w korzystaniu z tego urządzenia jest to, że z niego może korzystać nawet przedszkolak, przy czym nie musisz martwić się, że to w jakiś sposób zaszkodzi systemowi.

Urządzenie CISS jest idealną alternatywą dla standardowych i bardzo drogich wkładów do drukarek. Wystarczy już teraz zamówić urządzenie w sklepie internetowym INKSYSTEM żeby od dziś zaoszczędzać na każdym wydrukowanym elemencie.Zamówić ten towar, lub każdy inny w sklepie INKSYSTEM możesz z każdego zakątka Polski.

Zalety

CISS idealnie podhodzi dla maksymalnie szybkiego druku tekstowych dokumentów lub obrazków i zdjęć. System obniży twoje wydatki na druk nawet do 90%.

Co zyskujesz?

znaczne obniżenie wydatków na druk;

nie trzeba zmieniać wkłady, jak w nich kończy się tusz, wystarczy dolać potrzebną farbę do jednego z pojemników;

możesz być pewny, że jak zamówisz ten sprzęt teraz, to dostaniesz urządzenie wysokiej jakości, które będzie ci służyć przez bardzo długie lata.

Jak masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson WF-7515*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson WF-7515:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson WF-7515. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj