CISS EPSON WORKFORCE WF-7015

Nowość CISS EPSON WORKFORCE WF-7015

Opinie klientów: (0)

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson WorkForce WF-7015

Drukuj więcej, płać za druk mniej! To jest możliwe dzięki systemowi CISS do Epson WorkForce WF-7015. Dany system znacznie obniża cenę druku, przy czym jakość druku pozostaje na bardzo wysokim poziomie.

Czym jest CISS?

To urządzenie które bezbłędnie zastępuje oryginał. Dany model pozwala zaoszczędzać solidne sumy pieniądze. Cena każdego wydrukowanego egzemplarza obniża się w kilkadziesiąt razy.

Objem druku można wymierzyć w setki tysięcy kopij. Za bardzo krótki czas eksploatacji tego systemu, można będzie podliczyć zyski. Kupić system można już teraz na naszej stronie internetowej INKSYSTEM.

CISS i jego zalety

Urządzenie wyprodukowano tak, żeby zabezpieczyć prawidłową robotę drukarki. Hermetyczna kompletacja, nie przepuszcza powietrza, co zapewnia wysoką jakość druku i nie pozwala zaschnięcie tuszu.

Sprzęt CISS jest bardziej czym niezbędny, kiedy trzeba wydrukować duże ilości kopij tekstu lub obrazków czy zdjęć. Wygoda i możliwość bezprzerwowego druku pomoże zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również i czas.

W razie dodatkowych pytań dotyczących tego sprzętu lub każdego innego towaru w naszym sklepie INKSYSTEM, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson WF-7015*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson WF-7015:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson WF-7015. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj