( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson WorkForce WF-3010DW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson WF-3010DW

Drukuj więcej, płać mniej! Z systemem СISS to jest możliwe! To urządzenie znacznie obniża wydatki na druk, co wcale nie obniża jakości druku.

Czym jest CISS do Epson WF-3010DW

Główny cel wyprodukowania tego modelu, to zaspokojenie wymóg osób, którzy korzystają z drukarek w domu, zarówno jak i dla osób którzy chcą korzystać z systemu w biurze lub w innym miejscu przeznaczonym dla drukowania i drukować duże ilości tekstu lub/i graficznych dokumentów.

Zalety

Jedną z największych przewag tego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego systemu, wystarczy poprostu dolać potrzebny kolor, co jest absolutnie niemożliwe w systemach z zwykłymi wkładami. System pozwala wydrukować ponad 1000 kopij za jednym podejściem bez zakłóceń w działaniu. Urządzenie wyprodukowane z materiałów najwyższego gatunku, co pozwola korzystać z tego modelu przez długiczas. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych kartridże, ponieważ system nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia. Narzędzie pozwala zaoszczędzić nawet do 25-30 razy (wszystko zależy ot tego, jaki tusz dla siebie wybierzesz). CISS nie zajmuje dużo miejsca, możesz go z łatwością ustawić obok drukarki, tak żeby on był całkowicie niewidoczny.

Żeby zostać szczęśliwym właścicielem urządzenia nie trzeba robić dużo wysiłku, wystarczy zamówić go w sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson WorkForce WF-3010DW:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson WorkForce WF-3010DW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson WorkForce WF-3010DW. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj