( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson WorkForce WF-3530DTWF

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson WF-3530DTWF

Jesteś posiadaczem drukarki, ale świadomość tego, że kartridże kończą się niesamowicie szybko, a cena na kartridże jest bardzo duża, nie daje ci możliwości spokojnie drukować? Jeżeli twoja odpowiedz "TAK", w takim razie musisz spojrzeć na CISS do Epson WF-3530DTWF.

Czym jest CISS

CISS to bardzo prosty i niesamowicie łatwy w eksploatacji system, za pomocą którego będziesz mógł obniżyć swoje wydatki. Jednym z ważnych elementów w korzystaniu z tego sprzętu jest to, że z niego zmoże korzystać nawet dziecko, przy czym nie będziesz martwić się, że to w jakiś sposób zaszkodzi urządzeniu.

Urządzenie CISS jest świetną alternatywą dla standardowych kartridże. Jeżeli już teraz zamówisz to urządzenie w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, zmożesz już od dziś zaoszczędzać na każdym wydrukowanym dokumencie. Zamówić ten sprzęt, lub każdy inny towar w sklepie INKSYSTEM możesz z każdego miejsca w Polsce.

Zalety

CISS idealnie pasuje dla maksymalnie szybkiego druku tekstowych dokumentów lub zdjęć i obrazków. System obniży twoje wydatki na druk nawet do 25-30 razy.

Co możesz zyskać

nie ma potrzeby zmieniać kartridże, kiedy kończy się farba, wystarczy dolać potrzebny kolor do jednego z pojemników; możesz być pewny, że jeżeli zamówisz ten system teraz, to dostaniesz urządzenie w bardzo wysokiej jakości, które będzie ci służyć przez niesamowicie długi czas; znaczne obniżenie wydatków na druk.

Jak masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson WorkForce WF-3530DTWF:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson WorkForce WF-3530DTWF:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson WorkForce WF-3530DTWF. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj