( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson WorkForce WF-3520DWF

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson WF-3520DWF

Drukuj bez ograniczeń, wydawaj mało! Z systemem CISS do Epson WF-3520DWF jest to do zrealizowania. Ten sprzęt znacznie obniża wydatki na druk, przy czym pozostawia bardzo wysoką jakość druku.

System CISS - tani druk

CISS bezbłędnie zastępuje zwykłe kartridże do drukarki. System obniży wydatki na druk nawet do 20-30 (wszystko zależy od tuszu który użytkownik dla siebie wybierze). Skala druku wynosi kilka tysięcy egzemplarzy. Już po bardzo krótkim czasie można podliczyć zyski z tego urządzenia. Urządzenie można zamówić już w tej chwili, wystarczyć zamówić go w sklepie internatowym INKSYSTEM.

CISS - najlepsze rozwiązanie

Urządzenie jest zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałość wydruku. Hermetyczna konstrukcja CISS jest bardzo trwała i zapewni wysoką jakość druku. Poza tym nie ma potrzeby ciągłego zmieniania wewnętrznych zbiorników, tak jak głowica drukującego urządzenia nie przepuszcza powietrza, w ten sposób właściciel CISS ma pewność, że posiada urządzenie, które go nie zawiedzie. Urządzenie składa się z czterech małych pojemniczków z tuszami ustawione w konus. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki konusowatej formie nie przewraca się.

Zaopatrzenie się w CISS daje możliwość:

taniego druku; wielofunkcyjności;

zaoszczędzenia pieniądze i czasu.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson WorkForce WF-3520DWF:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson WorkForce WF-3520DWF:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson WorkForce WF-3520DWF. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj