( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Office TX600FW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson TX600FW

Drukuj więcej, płać mniej! Z systemem CISS do Epson TX600FW to jest możliwe! To urządzenie znacznie obniża wydatki na druk, przy czym jakość druku pozostaje niezmienna.

Jak wygląda

Ten model nie zajmuje dużo miejsca, CISS składa się z trzech głównych części:

wkłady z czipami; specjalny sylikonowy wężyk dla przelewania tuszu do drukarki; cztery pojemniki z tuszami podstawowych kolorów.

Zalety

System jest zaprojektowany w celu zapewnienia stałego i długiego korzystania. Za jednym podejściem możesz wydrukować ponad tysiąc kopij, beż zakłóceń w robocie systemu. Narzędzie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, co pozwoli korzystać z systemu przez bardzo długi okres czasu. Główną przewagą takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jedena farba, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebną, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi kartridżami. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych kartridże, ponieważ system nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia. Urządzenie wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, co pozwoli korzystać z systemu przez bardzo długi okres czasu.

Żeby kupić to niesamowite narzędzie nie trzeba robić dużo wysiłku wystarczy zamówić CISS w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, który znajduję się w Warszawie. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przy wyborze towarów.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX600FW*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX600FW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson TX600FW. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj