( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus Office TX510FN

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
149.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson TX510FN

CISS do Epson TX510FN to mocna konstrukcja, która w żaden sposób nie szkodzi drukujące, a tylko przynosi wiele korzyści jej właścicielowi. System urządzenia jest następujący: przez cienki wężyk tusz dostaje się do główki drukarki. Każdy kolor znajduje się w osobnym pojemniczku i ma swój osobny wężyk z czipem. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których wcześniej były już wykorzystane tuszy. Ten model jest unikalny w swoim rodzaju i będzie bardzo wygodny dla tych, kto drukuje dużo tekstu, ponieważ urządzenie składa się z sześciu pojemników, w trzy z których możesz wlać zwykły czarny tusz, a w pozostałe trzy inne podstawowe kolory.

Każdy pojemnik umieszcza w sobie w trzy razy więcej tuszu od zwykłego wkładu dla drukarki, dlatego znacznie zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas. Przedstawione urządzenie pomaga zaoszczędzić na druku w 20-30 raz. Objętość druku wynosi kilka tysiące kopij, właśnie dlatego obniżenie kosztów można będzie zauważyć już po bardzo krótkim czasie posiadania tego systemu. System jest bardzo wygodny w obsłudze, dlatego go można wykorzystywać jak w biurze tak i w domu. Główną przewagą takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. Za jednym podejściem drukarka z tym urządzeniem może wydrukować nawet kilka tysięcy kopij.

Zamów urządzenie już teraz w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX510FN*:

5

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX510FN:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson TX510FN. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj