( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus TX419

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson TX419

System Stałego Zasilania Atramentem (CISS) do Epson TX419 będzie niesamowitym rozwiązaniem dla osób którzy chcą zaoszczędzić na druku, przy czym nie stracić na jakości. Z CISS do Epson TX419 Twoje wydatki na druk zmniejszą się nawet do 20-30 razy. System idealnie sprawdza się przy drukowaniu dużej objętości tekstu lub/i obrazków. Urządzenie nie modyfikuje drukarki, dlatego w razie potrzeby zawsze można powrócić do zwykłych wkładów.

Żeby zamówić to ten niesamowity i bardzo przydatny sprzęt nie trzeba robić dużo wysiłku wystarczy zamówić go w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM, który znajduję się w Warszawie. Specjalnie wyszkolene konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przy wyborze innych towarów.

Urządzenie CISS to mocna konstrukcja, która w żaden sposób nie szkodzi drukujące, a tylko przynosi wiele korzyści jej właścicielowi. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, dla tego nie będzie rzucać się w oczy i przeszkadzać, a jego system działania jest następujący: przez cienki wężyk tusz dostaje się do główki drukarki, każdy kolor znajduje się w osobnym pojemniczku i ma swój osobny wężyk. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których były wcześniej wykorzystane tuszy.

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX419*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX419:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson TX419. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj