( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus TX410

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson TX410

Jak działa

Przez cienki wężyki tusz dostaje się z pojemników do główki drukarki. Każdy tusz znajduje się w osobnym pojemniczku. Przy drukowaniu nowe przepływy tuszu zamieniają puste miejsca w których wcześniej były już wykorzystane tuszy, przy każdym druku system zaczyna ten proces od nowa.

Jak wygląda

Cztery nieduże pojemniczki z tuszami ustawione w figurę podobną do konusa. System jest wyprodukowany z najwyższej jakości poliwęglanu. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu. CISS do Epson TX410 nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki konusowatej formie nie przewraca się, a nawet jakby tak się zdarzyło, to nie ma o co się bać, ponieważ pojemniczki hermetycznie zamknięte, co nie pozwala przeciekaniu tuszu.

Zalety

Urządzenie jest na tyle łatwe w obsłudze, że nawet dzieciak potrafi z niego korzystać, dlatego możesz wykorzystywać go w pracy, w domu, czy w jakimś innym miejscu. Kożystająć z tego urządzenia zmożesz zaoszczędzić na druku nawet do 20-30 raz, a objętość druku wynosi kilka tysiące kopij. Główną przewagą takiego urządzenia jest to, że jak kończy się jeden kolor, nie trzeba zmieniać całego urządzenia, wystarczy tylko dolać potrzebny kolor, co jest niemożliwe w urządzeniach z zwykłymi wkładami. W każdej chwili można powrócić do używania zwykłych wkładów, ponieważ system ciągłego zasilania atramentu nie modyfikuje instalację drukującego urządzenia.

Zosztań szczęśliwym posiadaczem systemu CISS i zaoszczędzaj już od dziś. Ten model można zamówić w sklepie internetowym INKSYSTEM.

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX410*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX410:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson TX410. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj