( CISS ) System Stałego Zasilania Atramentem do Epson Stylus TX119

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Kraj pochodzenia: Korea Południowa. Tworzywo korpusu CISS: poliwęglan. Tworzywo rurek: silikon. Chipy: z przyciskiem do resetowania. Instalacja: gratis!

... Więcej
89.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS do Epson TX119

System CISS to najbardziej trafny wybór do zastąpienia zwykłych wkładów do drukarek. Jednym z jego wielu atutów jest wielofunkcyjność i możliwość wykorzystania przez wiele lat. Eksploatator może wielokrotnie uzupełniać pojemniczki dolewając potrzebny kolor. Przewaga CISS EPSON TX119 nad zwykłymi wkładami do drukarek jest taka, że kiedy kończy się jeden kolor, go można bez żadnego problemu dolać do jednego z pojemniczków, przy czym nie trzeba zmieniać całego urządzenia.

To urządzenie jest niezbędne dla wszystkich, kto poszukuje wysoką jakości druku w bardzo niskiej cenie. Ten model zmniejszy wydatki na druk nawet do 20-30 (wszystko zależy od tuszu który użytkownik dla siebie wybierze).

CISS można zamówić z każdego zakątka Polski, w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadadzą ich usługi w razie pytań, lub w innej sprawie, która dotyczy naszych towarów.

System składa się z czterech małych pojemniczków i wygląda jak konus, dla tego to jest praktycznie niemożliwe, żeby przewrócić ten model i rozlać któryś z tuszy. System jest wyprodukowany z wysokiej jakości poliwęglanu. Wężyki są wyprodukowane z sylikonu. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, dla tego możesz nie martwić się gdzie go umieścisz.

 

 

 

Ilość kolorów w CISS do Epson TX119*:

4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Epson TX119:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat bezpłatnej instalacji CISS

* Należy pamiętać, że cena atramentu nie zawiera wartośći CISS do Epson TX119. Możecie Państwo zamówić napełniony atramentem CISS podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj